Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Rainbow RomanceRated ★ 2.0

Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Temptation of an AngelRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 1.5
Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5

Hello My TeacherRated ★ 3.0
TripleRated ★ 2.5
Smile, YouRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.0