Movies
Ratings
223
I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun SaysRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
The Lazarus EffectRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 3.5

Fatal IntuitionRated ★ 3.5

HowlingRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 2.0
Enemies In-LawRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0