Movies
Ratings
383
WarcraftRated ★ 3.0

Love ForecastRated ★ 3.0

Little ForestRated ★ 4.5

The HandmaidenRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0

Like for LikesRated ★ 3.0

Public EnemyRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0

Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0

Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5