Titles you rated


Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0

The Terror LiveRated ★ 4.0

The Divine WeaponRated ★ 4.5

Forever the MomentRated ★ 4.5

The Face ReaderRated ★ 4.5

26 YearsRated ★ 4.0

R-PointRated ★ 2.5

HelplessRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
SpringtimeRated ★ 4.0

Confession of MurderRated ★ 4.5

Voice of a MurdererRated ★ 3.5

Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5

War of the ArrowsRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5

Cold EyesRated ★ 4.0

Take OffRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5