Movies
Ratings
47
The First Girl I LoveRated ★ 3.5
BlissRated ★ 5.0

Three SistersRated ★ 5.0
The Price of EverythingRated ★ 5.0
Nike's Big BetRated ★ 5.0

Moonlit WinterRated ★ 5.0

Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0

AshfallRated ★ 4.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 5.0
AnesthesiaRated ★ 4.0
Camp X-RayRated ★ 5.0
EqualsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
120 Beats Per MinuteRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Unknown GirlRated ★ 3.0
RBGRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 2.5
Tell It to the BeesRated ★ 4.0