Series
Ratings
90
You're BeautifulRated ★ 1.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
The Goddess of FireRated ★ 3.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.0
Imjin War 1592Rated ★ 4.0

Temptation of WifeRated ★ 2.5
Pots of GoldRated ★ 1.5
HeartstringsRated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0

Nodame CantabileRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5

Personal TasteRated ★ 4.0