Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0

Escape from MogadishuRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5

Secret ZooRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0

Keys to the HeartRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
ItRated ★ 4.0