Series
Ratings
16

Nodame CantabileRated ★ 4.0
Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 4.0

Men on a MissionRated ★ 4.5