Titles you rated


Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 4.0

A Simple FavorRated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
The CommuterRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5

OldboyRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0

In the Mood for LoveRated ★ 4.0
ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
The Running ActressRated ★ 4.0