Titles you rated

The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0

Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0

Love, LiesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0

Dancing QueenRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0

Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5