Series
Ratings
42
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Good BoyRated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
9-1-1: Lone StarRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5

DestinyRated ★ 2.0

Dr. STORKSRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5

UnnaturalRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 2.5
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0