Titles you rated

Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
プライドRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 3.5

Slam DunkRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0