Series
Ratings
14
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0

One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0

Haikyuu!!Rated ★ 5.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0

Demon SlayerRated ★ 5.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5