Series
Ratings
60
IRISRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 0.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0

The HeirsRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 1.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
BigRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5