Series
Ratings
608
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
CasheroRated ★ 3.0

Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
Good PartnerRated ★ 4.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
야구여왕Rated ★ 5.0
Battle of FatesRated ★ 2.5
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 5.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
열혈농구단Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Sing Again Season 4Rated ★ 3.5
식스센스: 시티투어Rated ★ 4.5