Movies
Ratings
57
Black PantherRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0

My Sassy GirlRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0

SilencedRated ★ 4.5

My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0

Tidal WaveRated ★ 3.5

Inside MenRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0

FluRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 5.0