Series
Ratings
42
Loki Season 1Rated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
DarkRated ★ 5.0
CuronRated ★ 3.0