Movies
Ratings
16
Midnight DinerRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0

My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
27 DressesRated ★ 4.0

A Moment to RememberRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5

Spirited AwayRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0