Movies
Ratings
580
The StudentRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The New GirlfriendRated ★ 4.0

ChefRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
UnfriendedRated ★ 3.5

Furious 7Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The PastRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
BonsaiRated ★ 4.0