Series
Ratings
13
Master's SunRated ★ 4.5

The HeirsRated ★ 3.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0