Movies
Ratings
184
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5

Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0

Memories of MurderRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
John QRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The CureRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The GameRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5

The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5

King and the ClownRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 3.5