Series
Ratings
80
HouseRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 4.5

Bread BarbershopRated ★ 5.0

Bread BarbershopRated ★ 5.0
Butt Detective Season 1Rated ★ 3.5
Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SwitchedRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0