Movies
Ratings
721
The UglyRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
My New PartnerRated ★ 2.5
Toni ErdmannRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5

BallerinaRated ★ 3.0

Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5

Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0

6/45Rated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0