Series
Ratings
140
Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 3.5
Dokgo RewindRated ★ 2.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Backstreet RookieRated ★ 3.0

While You Are TemptedRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0

Temptation of WifeRated ★ 2.5

The HeirsRated ★ 2.0
I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 2.5
Be PositiveRated ★ 4.0