Movies
Ratings
128

Pale MoonRated ★ 3.5

The ThievesRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0

The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Facing the GiantsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5

WishRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0