Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0

DexterRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 0.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0

Nodame CantabileRated ★ 4.0