Movies
Ratings
59
Me Before YouRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.0

WhiplashRated ★ 4.0

The HolidayRated ★ 3.5
I WishRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0

SecretRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0

Miss GrannyRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5