Series
Ratings
74
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Beastars Season 2Rated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 2.5
PlutoRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0

QuartetRated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 2.5

Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
6-second Trajectory: Fireworks Expert Mochizuki Seitaro's MelancholyRated ★ 2.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5