Movies
Ratings
276
LiftRated ★ 2.0
30 Minutes or LessRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
ClickRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 3.5
A Stitch of LifeRated ★ 3.0
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Son of SaulRated ★ 3.5

28 Years LaterRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.0