Series
Ratings
79
Call It LoveRated ★ 4.0
CarnivàleRated ★ 4.0
Mayor of Kingstown Season 1Rated ★ 3.5
Love MeRated ★ 3.0
All Her FaultRated ★ 4.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
Rogue Heroes Season 1Rated ★ 3.5
Task Season 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Children of NobodyRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 3.0
The WireRated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 3.5

A Clean SweepRated ★ 3.5
Strike: Troubled BloodRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
The Glass DomeRated ★ 3.0