Movies
Ratings
293
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5

200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0

A Violent ProsecutorRated ★ 3.5

The SwindlersRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Whispering Corridors 6: The HummingRated ★ 1.5