Movies
Ratings
100
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0

PunchRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0

War of the ArrowsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0