Titles you rated

Love Is Blind Season 10Rated ★ 2.5
One Piece Season 2Rated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Physical: AsiaRated ★ 4.0
The Boyfriend Season 2Rated ★ 3.5
Holiday LoveRated ★ 2.5
ピーナッツバターサンドウィッチRated ★ 2.0
All Her FaultRated ★ 3.5
Residential ComplexRated ★ 3.0
Ebi Datte Tai ga TsuritaiRated ★ 3.5
If no Sekai De Koi ga HajimaruRated ★ 3.5
ESCAPE Sore wa Yukai no Hazu dattaRated ★ 2.5
Schmigadoon! Season 2Rated ★ 3.0
PluribusRated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 3.5