Movies
Ratings
251
Escape RoomRated ★ 3.5

Memories of MurderRated ★ 4.0
The King Is DancingRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

Hot Young BloodsRated ★ 3.0

Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Dangerous BeautyRated ★ 4.5

Last ChristmasRated ★ 4.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0
ZEROBASEONE THE FIRST TOUR [TIMELESS WORLD] IN CINEMASRated ★ 5.0

47 Meters DownRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.5