Movies
Ratings
35
Our TimesRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0

Inside MenRated ★ 5.0

AssassinationRated ★ 4.5

The ThroneRated ★ 4.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0

Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0

VeteranRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0

Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5

MasqueradeRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0