Titles you rated

The Sea of Itami JunRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0

The RevenantRated ★ 0.5

Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0

VenomRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
DuneRated ★ 1.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 2.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0

MinariRated ★ 3.0

Deliver Us From EvilRated ★ 0.5
The Best Years of a LifeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
TenetRated ★ 1.0