Series
Ratings
406
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5

A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
DarkRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Love in the Moonlight: 150 Days of Traveling in the MoonlightRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0