Series
Ratings
93
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
World Theme TravelRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.5

One Punch ManRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0

The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Three FriendsRated ★ 5.0