Titles you rated

Notting HillRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5

The HostRated ★ 4.5

Howl's Moving CastleRated ★ 3.5

My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5

May 18Rated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0

NightcrawlerRated ★ 4.5