Series
Ratings
44
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 5.0
UnframedRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0

Crime SceneRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0