Titles you rated


Love in the Big CityRated ★ 3.5

Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
NANARated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
데스노트Rated ★ 5.0
Wind BreakerRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0

Blue LockRated ★ 4.0

My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 3.5

One Punch ManRated ★ 5.0

HorimiyaRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0