Series
Ratings
458
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Makubes no 23 jiRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
The Boyfriend Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Depth of FieldRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Ai no, Gakkou.Rated ★ 3.5
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Cinderella ClosetRated ★ 2.5
Japan's Number One Jerk SalarymanRated ★ 3.5

Fermat's CuisineRated ★ 3.5
Golden SixTONESRated ★ 4.0
EnsembleRated ★ 3.0
Glass HeartRated ★ 3.5
Incompetent TakaRated ★ 3.0
The Reluctant PreacherRated ★ 3.0