Titles you rated
The MummyRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 3.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.0