Titles you rated
MaleficentRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0

Coin Locker GirlRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5

The ThroneRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0

The PriestsRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 4.5

The HimalayasRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0

The RevenantRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5