Titles you rated
The ProtectorRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
She s On DutyRated ★ 2.5
Black HouseRated ★ 2.5

Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
Vampire Cop RickyRated ★ 2.5

The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0

Late AutumnRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0

Highway StarRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0