Series
Ratings
493
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Strangers AgainRated ★ 2.5
Good GirlsRated ★ 2.0
목소리 사랑Rated ★ 3.0
Coffee & VanillaRated ★ 2.0
Scum's WishRated ★ 3.0
Flames of DesireRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.0
I Bought Boyfriend with LoanRated ★ 1.5
Marigold in 4 MinutesRated ★ 2.0
Tokyo Love StoryRated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 3.5

Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hello, Detective HedgehogRated ★ 2.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0