Series
Ratings
386
Mr. SunshineRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
SeoulmoonRated ★ 5.0
Daughters-in-LawRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
Shining DaysRated ★ 3.0
Paper CraneRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 2.0
Air CityRated ★ 2.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 2.0
Honest LivingRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 2.0
Rainbow RomanceRated ★ 2.0
The Final MatchRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Waiting for LoveRated ★ 2.0