Titles you rated
SnowmanRated ★ 4.5
Blade ManRated ★ 0.5
Smile AgainRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5

My Love From Another StarRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5