Movies
Ratings
748
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Walk UpRated ★ 3.5
The Devil Wears Prada 2Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
A ProphetRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0