Titles you rated
Summer WarsRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5

Architecture 101Rated ★ 4.0

Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0

SpellboundRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 4.5

Tidal WaveRated ★ 4.0

Take OffRated ★ 4.5

The Berlin FileRated ★ 3.0

A Violent ProsecutorRated ★ 4.0

The Face ReaderRated ★ 2.5

A Werewolf BoyRated ★ 4.5

MasqueradeRated ★ 5.0

Secretly, GreatlyRated ★ 3.0

Begin AgainRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0